Už více než 20 let vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme produkty pro pekaře, cukráře, restauratéry a maloobchodníky. Vítejte u nás!

Naše široké portfolio obsahuje celkem 17 produktových řad. Najdete v něm zlepšující přípravky pro pekaře a cukráře, celozrnné směsi na výrobu chleba, baget a rohlíků, citropasty. Vyrábíme také hotové ovocné náplně do jemného pečiva nebo sušené mléko do výroby zmrzlin, bramborová těsta na výrobu knedlíků, halušek a bramborové kaše.

Z našich dlouholetých zkušeností víme, že každý zákazník má specifické potřeby. Proto k zákazníkům přistupujeme individuálně a umíme se přizpůsobit ve všech oblastech od výroby přes balení až po dopravu.

Do portfolia nabízených produktů hrdě řadíme dvě vlastní značky s bohatým a náročnými zákazníky ověřeným portfoliem produktů.

Čeho si cení naši zákazníci

Partnerství +

S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy založené na důvěře a individuálním přístupu. Výrobu, obaly i dodací lhůty umíme přizpůsobit vašim aktuálním potřebám.

Logistika +

Naše produkty dodáváme kamkoliv po celé ČR nebo zprocesujeme odběr či dodací lhůty dle individuální domluvy. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Služby +

Mezi naše služby patří vývoj, výroba, balení a dodání produktů jak z uvedeného portfolio, tak na míru dle potřeb zákazníků.

Výroba

Ve výrobě držíme krok s aktuálními technologickými požadavky a postupy, abychom zajistili co nejvyšší kvalitu produktů i bezpečnost výroby a jsme držiteli certifikátu IFS Food Verze 7.

Za naše produkty ručí skupina odborných pracovníků, kteří nepřetržitě sledují dodržování vysokých výrobních standardů. Nově jsme také vybudovali varnu a mísírnu náplní.

Pokud se chcete přidat do našeho týmu, podívejte se na stránku Kariéra, kde najdete aktuálně volné pracovní pozice.

Nezbytná certifikace
Dobré vztahy
Vlastní logistika
Česká výroba
Translate »